Pierwsza odsłona konkursu za nami! Jury dyskutowało długo i analizowało zdjęcia bardzo wnikliwie. Efektem pracy jest ta oto galeria wybranych i nagrodzonych zdjęć.

Oto wyniki konkursu:

Kategoria : Przygotowania

Lista zwycięzców:
1. Natalia Chmielowiec – Fotonata
2. Andrzej Mielcarek
3. Sylwia Mucha
4. Niedzielski
5. B&B Studio
6. Michał i Magda Dulemba
7. Dominika i Piotr Kobylscy
8. Michał Mazurowicz
9. Szymon Olma
10. Sergiusz Pęczek


Kategoria : Ceremonia

Lista zwycięzców:
1. Przemek Białek
2. Magdalena i Adam Lewanowiczowie
3. Dominika i Piotr Kobylscy
4. Sergiusz Pęczek
5. Adam Słowikowski
6. B&B Studio
7. Adrian Wykrota
8. Paweł Kaniuk
9. Sławomir Gubała
10. Bartek Wyrobek


Kategoria : Wesele

Lista zwycięzców:
1. Saamart
2. Adam Słowikowski
3. Guinness
4. Natalia Chmielowiec – Fotonata
5. B&B Studio
6. Wojciech Marzec
7. Marcin Kowalczyk
8. Sergiusz Pęczek
9. Andrzej Mielcarek
10. Aleksander Tondos


Kategoria : Plener

Lista zwycięzców:
1. Magdalena i Adam Lewanowiczowie
2. Fotopracownia
3. Adam Słowikowski
4. B&B Studio
5. Bartek Wyrobek
6. Sławomir Gubała
7. Grzegorz Sztybel
8. Paweł Borówka
9. Przemysław Jasiński
10. Witold Spisz


Kategoria : Pierwszy Taniec

Lista zwycięzców:
1. Magdalena i Adam Lewanowiczowie
2. Sergiusz Pęczek
3. Monika Kamińska Fotografia
4. Andrzej Mielcarek
5. Patryk Wolański
6. Grzegorz Sztybel
7. Wojciech Marzec
8. Sławomir Gubała
9. Natalia Chmielowiec
10. Michał Mazurowic

 


Kategoria : Detale Znalezione

Lista zwycięzców:
1. Magdalena i Adam Lewanowiczowie
2. Michał i Magda Dulemba
3. Fotopracownia
4. Asia i Arek Zep
5. Mariusz Daniszewski
6. Bartosz Kempny
7. Marcin Kowalczyk
8. Marcin Dryl
9. brak
10. brak

 


Kategoria : Krojenie Tortu

Lista zwycięzców:
1. Magda i Piotr – 2pi.pl
2. Monika Kamińska
3. B&B Studio
4. Bartek Wyrobek
5. Adam Słowikowski
6. Patryk Wolański
7. Jurek Kosmala
8. Paweł Borówka
9. Marcin Bała
10. Michał Niedzielski

 


Kategoria : Ruch

Lista zwycięzców:
1. Wojciecha Marzec
2. Marcin Bała
3. Andrzej Mielcarek
4. Sławomir Gubała
5. Sergiusz Pęczek
6. Adam Miozga
7. Przemek Białek
8. B&B Studio
9. Asia i Arek Zep
10. Agnieszka Cudak


Ranking po I etapie

1 Magda i Adam Lewanowiczowie – www.fotograf24.pl 39 pkt
2 Krzysztof Baranowski – www.bnb-studioblog.pl 35 pkt
3 Adam Słowikowski – www.manufakturafotografii.pl 29 pkt
4 Andrzej Mielcarek – http://www.foto.mielcarek.net 26 pkt
4 Sergiusz Pęczek – www.manufakturafotografii.pl 26 pkt
6 Fotonata – http://www.fotonata.com 19 pkt
6 SAAMART – Asia i Arek Zep – http://www.saamart.com 19 pkt
6 Wojciech Marzec www.wojciechmarzec.com 19 pkt
9 Fotopracownia www.fotopracownia.com 17 pkt
9 Monika Kamińska Fotografia www.monikakaminska.pl 17 pkt
9 Sławomir Gubała www.gubala.pl 17 pkt
12 Bartek Wyrobek www.bartekwyrobek.pl 14 pkt
12 Michał i Magda Dulemba www.michaldulemba.pl 14 pkt
12 Przemek Białek www.przemekbialek.pl 14 pkt
15 Dominika i Piotr Kobylscy www.kobylscy.com 12 pkt
16 Marcin Bała www.marcinbala.com 11 pkt
16 Patryk Wolański www.patrykwolanski.pl 11 pkt
18 2pi www.slub.2pi.pl 10 pkt
19 Grzegorz Sztybel www.sztybel.pl 9 pkt
20 Tomasz Nowicki www.tomasznowicki.pl 8 pkt
20 Marcin Kowalczyk www.marcinkowalczyk.com 8 pkt
20 Michał Niedzielski www.michalniedzielski.com 8 pkt
20 Sylwia Mucha www.sylwiamucha.pl 8 pkt
24 MD-Foto Mariusz Daniszewski www.md-foto.pl 6 pkt
24 Paweł Borówka www.pawelborowka.pl 6 pkt

Leave a Reply