dla par młodych

Forum profesjonalnych fotografów ślubnych.

FPFS jest miejscem w którym znajdziesz najlepszego dla Ciebie fotografa ślubnego.

FPFS skupia profesjonalnych fotografów reprezentujących praktycznie wszystkie nurty w nowoczesnej fotografii ślubnej: od klasycznego reportażu do fotografii z pogranicza mody i glamour. Dzięki temu z pewnością znajdziecie wśród naszych fotografów „tego jedynego”.

Od samego początku istnienia forum postawiliśmy sobie za cel promowanie jakości i profesjonalizmu. W 2005 roku FPFS zainicjowało zmiany na rynku fotografii ślubnej, praktycznie ustanawiając standard w dzisiejszej fotografii ślubnej w Polsce. Dzięki temu dziś wiele par może cieszyć się wspaniałą pamiątka z najważniejszego dnia w swoim życiu, a Wy już niedługo możecie dołączyć do tego grona.

Profesjonalny fotograf ślubny.

Wszyscy fotografowie należący do FPFS to doświadczeni specjaliści, którzy spełniają surowe kryteria FPFS pod względem prezentowanego poziomu artystycznego. Weryfikujemy również doświadczenie przyjmowanych fotografów (co najmniej 10 samodzielnie wykonanych zleceń) a także sprawdzamy legalność prowadzonej przez nich działalności. Wybierając fotografa z FPFS możecie mieć pewność współpracy z poważną i odpowiedzialną firmą.

Konkurs fotografii ślubnej.

Już od kilku lat FPFS organizuje Konkurs Fotografii Slubnej, który niejednokrotnie wypromował czołowych fotografów ślubnych w Polsce i na świecie. Zachęcamy do oglądania naszego bloga, gdzie prezentowane są zwycięskie zdjęcia oraz całe reportaże konkursowe – polecamy szczególnie, jeśli szukacie inspiracji do wyboru stylu fotografowania, który najbardziej Wam odpowiada.

Poradniki ślubne i artykuły

Dzięki publikowanym na łamach naszych stron poradnikach ślubnych i artykułach o fotografii, już teraz możecie skorzystać z doświadczenia fotografów z FPFS oraz naszych partnerów z branży ślubnej – już podczas przygotowań do ślubu, na etapie wyboru ludzi i firm, którym powierzycie organizacje Waszego wesela.

Jak wybrać najlepszego fotografa na ślub?

FPFS powstało z myślą o Was – żeby ułatwić Wam wybór najlepszego dla Was fotografa ślubnego. Nie jest to aż tak trudne, jak się wydaje – nie musicie przeszukiwać internetu – zrobiliśmy to dla Was – wystarczy wybrać region w którym odbędzie się ślub (na mapce po prawej stronie) a otrzymacie listę fotografów, z których portfolio warto się zapoznać.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o tym, jak dokonać najlepszego wyboru – zachęcamy do przeczytania artykułu, który zapoczątkował serię poradników ślubnych publikowanych na stronach FPFS: „jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego” – Zapraszamy!

W imieniu FPFS:

Przemek Jasiński, Andrzej Mielcarek i Zbigniew Kruk.