Co możesz zyskać?

FPFS już od 2005 r. skupia profesjonalnych fotografów z branży ślubnej i promuje ich twórczość.

Dla fotografów, FPFS jest platformą do dyskusji i wymiany doświadczeń oraz do wzajemnego wsparcia zaufanego grona fotografów. Dodatkowo, oferuje narzędzia marketingowe dla zawodowych fotografów.

Dla naszych klientów, FPFS to miejsce w którym szybko znajdą najlepszego dla nich fotografa oraz zdobędą wiedzę niezbędną do świadomego wyboru fotografa.

Przywiązujemy szczególną wagę do promowania wysokich standardów w branży ślubnej. Od fotografów wymagamy profesjonalnego podejścia do fotografii ślubnej: wysokiej jakości zarówno samych zdjęć jak i obsługi klienta, a także rzetelności w prowadzeniu swojej działalności.

Korzyści:

Każdy, kto dołączy do naszego grona może liczyć na:

  • dostęp do bogatego archiwum wiedzy o branży fotografii ślubnej – napisaliśmy już ponad 170 000 postów na więcej niż 7000 tematów
  • zniżki u dostawców sprzętu fotograficznego, albumów oraz innych podwykonawców.
  • profesjonalną pomoc prawną w kwestiach umów, praw autorskich itp.
  • wsparcie forumowiczów w kwestiach technicznych, fotograficznych, software’owych, logistycznych (informacje z pierwszej ręki o najnowszym sprzęcie, bezpośrednie opinie o aparatach, obiektywach, miejscówki na sesje, info o kościołach, salach itp) i wielu innych.
  • możliwość udziału w konkursach fotografii ślubnej i dodatkowej promocji własnej firmy.
  • możliwość posługiwania się rozpoznawalną marką fpfs w kontaktach z klientami, która zwiększa Waszą wiarygodność w oczach klientów.
  • dostęp do panelu wymiany wolnych terminów i zastępstw (również drugiego fotografa)
  • ocenę i rzeczową krytykę wybranych materiałów – oczywiście na życzenie : )

Możecie również liczyć na koleżeńską pomoc w nagłych wypadkach, zarówno zdrowotnych jak i sprzętowych – wielu z nas skorzystało już z takiej pomocy (zastępstwo lub pomoc na zleceniu lub użyczenie sprzętu)

Jak widzicie, warto przyłączyć się do naszego grona: zyskujecie już na samych zniżkach a możemy Wam zaoferować również dostęp do umów sprawdzonych przez kilku niezależnych prawników oraz komentarzy prawnych do obowiązujących przepisów. Dodatkowo macie możliwość korzystania z narzędzi marketingowych takich jak lista fotografów, z której klienci trafiają na Wasze strony internetowe, panele wymiany terminów i zastępstw, czy w końcu możliwość posługiwania się logo FPFS. Jednak czysty biznes to nie wszystko – tworzenie społeczności fotograficznej i wsparcie innych fotografów są po prostu bezcenne…

Idea forum

Idea forum opiera się na dzieleniu się i wymianie: wiedzy, doświadczeń, pomysłów, uwag – również tych krytycznych – i właśnie na wzajemnym wsparciu. Dziś Ty korzystasz z doświadczenia innych – jutro sam pomagasz. Nie chodzi jednak o poklepywanie się po plecach – dyskusje bywają ostre, a krytyka często trafia w samo sedno. Jednak odbywa się to z korzyścią dla wszystkich stron dyskusji. Nie ma tutaj fotograficznych tematów tabu – rozmawiamy o zdjęciach, naszym workflow, obróbce, cenach, marketingu, obsłudze klienta, potrzebach klienta, wpadkach i sukcesach fotografów i wszystkim co może okazać się przydatne w fotografii i naszym biznesie, a w konsekwencji przyczyni się do ciągłego podnoszenia standardów w fotografii ślubnej.

FPFS to także coroczne zloty (czasem co pół-roczne), na których możesz na żywo porozmawiać z fotografami z całej Polski. Zazwyczaj jest to też okazja do zabawy najnowszymi narzędziami i gadżetami fotograficznymi oraz do porozmawiania nie tylko o fotografii. Zlot to w końcu idealna okazja do tego, żeby nawiązać nowe fotograficzne znajomości i spędzić kilka niezapomnianych dni w bardzo towarzyskim gronie.

Dołącz do nas

Już wiesz, co FPFS może dać Tobie. Jeśli idea FPFS jest Ci bliska i chcesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem, rozwijać się i współtworzyć forum:

WYŚLIJ SWOJE ZGŁOSZENIE