Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz zostać członkiem FPFS – przeczytaj uważnie:

Forum Fotografów Ślubnych jest miejscem dla profesjonalistów. Oto kryteria przyjęć nowych członków:

  1. Podstawowym kryterium przyjęcia jest ocena poziomu fotograficznego. Fotograf który aplikuje do FPFS musi mieć na koncie przynajmniej 10 wykonanych ślubów. Wierzymy, że taki fotograf zdobył już odpowiednie doświadczenie oraz posiada umiejętności i wiedzę by dyskutować na forum.
  2. Weryfikacja strony www – domena – nie akceptujemy darmowych domen – musi być to Twoja własna komercyjna domena. Dodatkowo oceniamy portfolio ślubne i poza ślubne znalezione na stronie. Sam wygląd strony oraz jej jakość także jest brana pod uwagę.
  3. Weryfikacja jednego pełnego materiału z prawdziwego ślubu. Materiał prosimy umieścić na własnym serwerze. Może być to link do bloga lub link do strony na której znajdziemy galerię zdjęć. Galeria musi posiadać wygodny system przeglądania zdjęć. Możesz też po prostu stworzyć dokument html w którym otworzą się wszystkie zdjęcia. Ilość zdjęć musi zawierać się w liczbie z przedziału od 80 do 100 zdjęć. Wymiar dłuższego boku – min. 700px. Prosimy pamiętać by optymalizować wagę zdjęć pod przeglądarki internetowe (max 150 KB). Zdjęcia z sesji plenerowej mogą stanowić max 30% wszystkich zdjęć. Akceptujemy materiały bez sesji plenerowych.
  4. Fotograf chcący należeć do FPFS musi pracować legalnie. Podstawową formą weryfikacji jest sprawdzenie numeru REGON – na tej podstawie sprawdzamy czy osoba ma firmę. Jeśli jednak nie posiadasz firmy – a rozliczasz się w oparciu o umowę o dzieło, zlecenie czy pracę – skorzystaj z drugiej opcji – opisz w jaki sposób się rozliczasz.
  5. Fotograf aplikujący do FPFS powinien posiadać wiedzę i umiejętności fotograficzne i graficzne. FPFS nie jest szkołą fotografów ślubnych.
  6. Jeśli znasz jakiegoś członka FPFS i osoba ta jest skłonna poprzeć Twoją kandydaturę – wpisz go
  7. Jeśli posiadasz wykształcenie fotograficzne, jeśli wygrałeś konkursy fotograficzne lub masz inne osiągnięcia – wpisz je w polu „O mnie”
link do regulaminu FPFS


[contact-form-7 id=”1119″ title=”Formularz 1″]